Прекумерно Маскирна Т Кошула Мажите 2017 Лето Longline Криви Полите Кавер-Streetwear Хип Хоп Памук Mens Блузи Tee Кошула Homme
Ново - 45 %

Прекумерно Маскирна Т Кошула Мажите 2017 Лето Longline Криви Полите Кавер-Streetwear Хип Хоп Памук Mens Блузи Tee Кошула Homme

Залиха
DEN 767.04
DEN 422.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Моден

Поврзани производи