Топла дами Луис синџир торба Вистинска Кожа Брендови Дизајн Lingge tassel мали темјан правец на рамо Гласник торба Жените чанта
Ново - 25 %

Топла дами Луис синџир торба Вистинска Кожа Брендови Дизајн Lingge tassel мали темјан правец на рамо Гласник торба Жените чанта

Залиха
DEN 858.24
DEN 644.00
Износот:


започнете
крајот
Совети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме најдобра цена за вас!!!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Дијамант Решетки
Декорација:
Tassel,Sequined,Занитвам
Бренд Име:
INHO CHANCY
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистински Крзно
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
CHANCY Lingge синџир пакет
Надворешноста:
Никој
Големина на:
ширина 27 cm / висока 18 cm/дебела 8.5 cm / преносни 10 cm
кеси чанти жените познатиот дизајнер:
bolsa feminina Дами рака торба Долар Цена
bolsas femininas:
жените гласник кеси bolsos плажа торба
чанти за жени на продажба торба:
жена кеси 2016 година торба чанта модни чанти
Cortical карактеристики:
боја:

Поврзани производи