S610 22+16 Пред Wiper Ножот и 14 Задните Wiper Ножот за КИА РИО(2006-2011), 14 задните wiper ножот за КИА РИО

S610 22+16 Пред Wiper Ножот и 14 Задните Wiper Ножот за КИА РИО(2006-2011), 14 задните wiper ножот за КИА РИО

Залиха
DEN 479.52
Износот:

Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Бесплатен превозот : a. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Бесплатен превозот за да одберете земји. ТЕРМИНИ : 1.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Без разлика во поројниот дожд или снег времето.

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Бренд Име:
JOYVIEW
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Kia Модел:
Рио
Име На Модел:
S610 14A
Рио-Година:
2008,2011,2006,2010,2007,2009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.15kg
ЗАДНИТЕ WIPER ГОЛЕМИНА:
14 (ИНЧИ)
Година:
2006-2011
Автомобил Направи:
за КИА РИО(2006-2011)
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
22+16 (ИНЧИ)

Поврзани производи