FYSARA Нерѓосувачки Челик Монистра Нараквици & Алки За Мажи Христијански Накит Rosary Исус Крстот Pendant Pulseiras Beaded Нараквици
Ново - 30 %

FYSARA Нерѓосувачки Челик Монистра Нараквици & Алки За Мажи Христијански Накит Rosary Исус Крстот Pendant Pulseiras Beaded Нараквици

Залиха
DEN 288.00
DEN 202.00
Износот:


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби. Сите производи вклучувајќи товар. Тука, може да се најде на повеќето убави накит. Ние можеме да ве уверам. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни. Во исто време. Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Стил : 3 стил на СТИЛ 1 И СТИЛ 2 Должина : 17cm+3cm СТИЛ 3 Должина : 22cm+3cm
Мушка Ширина : 6mm Тежина : 20g
СТИЛОТ 1 И СТИЛ 2 КАКО СЕ СЛЕДАТ
СТИЛОТ 3 СЛЕДАТ
парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .6.68 /парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче ДОЛАРИ .6.88 /парче парче
парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .6.68 /парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .6.96 /парче парче парче парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
FYSARA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
SA7870
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Стил:
Кристијан Накит Мажи Жени Додатоци
Стилот 1 и style2 Должина:
17cm+3cm
мушка ширина:
6mm
Стилот 3:
22cm+3cm

Поврзани производи