10pcs 16mm Дрвени Геометриски Природни Недовршени Монистра За Накит Ѓердан Одлуки
Ново - 20 %

10pcs 16mm Дрвени Геометриски Природни Недовршени Монистра За Накит Ѓердан Одлуки

Залиха
DEN 55.20
DEN 44.00
Износот:

10pcs Дрвени Геометриски Природни Недовршени Монистра За Накит Ѓердан Одлуки 16mm
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен на квалитет на природен дрвен материјал, природни дрвени бои, добра рака-се чувствуваат и издржливи многу Деликатна фацетирани дизајн, геометриска форма, стилски и модни бисери сите по полски третман,тоа е лесно да се добие во боја, погодна за вашиот DIY занает Одлична за различни уметности и занаети проекти Дрво монистра за сите видови на забава изработката и накит проекти може да се користи за изработка на уметнички дела, ѓердан одлуки, облека, додатоци, декорација додатоци итн Спецификации : Одговара за DIY накит одлуки Материјали : Дрво Големина : 16mm/0.63" Боја : Природна дрво боја Количина : 10 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 x Природно дрво монистра (Нема мало пакет)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Објектот Тежина:
20g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Дрво Монистра
Објектот Форма:
Други

Поврзани производи