50pcs/Многу 125um OCA Оптички Јасно Лепило Двојно Страна Налепница За Samsung Галакси S8 LCD Digitizer Стакло Лепак Замена
Ново - 35 %

50pcs/Многу 125um OCA Оптички Јасно Лепило Двојно Страна Налепница За Samsung Галакси S8 LCD Digitizer Стакло Лепак Замена

Залиха
DEN 2322.24
DEN 1510.00
Износот:


125um OCA Оптички Јасно Лепило Двојно Страна Налепница За Samsung Галакси S8 LCD Digitizer Стакло Лепак Замена
Опис на производот : За Мицубиши оптички јасно лепило OCA за Samsung Галакси S8 Специјализирани за совршено се вклопуваат со вашиот уред и НЕ сечење е потребно 99% светлина пренос Extremly тенка 125um Лесно да се отстрани без лепак остатоци
Компатибилен Со :
За Samsung Галакси S8
Па ckage вклучени
50pcs x ( 125um OCA двојно страна налепница За Samsung S8 )

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Полно Тело, Филм
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Galaxy S II
Бренд Име:
Поправка Geek
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Состојба:
Бренд Нови
Компатибилен со:
За Samsung Галакси S8
квалитет:
најдобар квалитет
Пад на превозот:
Поддршка
is_customized:
Yes

Поврзани производи