Чендлер Алигатор Диви Крокодил Животинско Прстени & Студ Earring Панк Античка Накит Поставено Сребро Бронза Позлатен Ретро Метал Луксуз
Ново - 49 %

Чендлер Алигатор Диви Крокодил Животинско Прстени & Студ Earring Панк Античка Накит Поставено Сребро Бронза Позлатен Ретро Метал

Залиха
DEN 93.60
DEN 48.00
Износот:


Чендлер Алигатор Диви Крокодил Животинско Прстени & Студ Earring Панк Античка Накит Поставено Сребро Бронза Позлатен Ретро Метал Луксуз
Материјал : Алуминиум Zinic
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Чендлер
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар earring и 1 buc прстен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Алигатор Диви Крокодил Животинско Прстени & Студ Earring
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Мода/Убави/Едноставен/гроздобер/Симпатична
боја:
Сребро Бронза Позлатен
Материјал:
цинк легура метал
Pendant/Шема:
Алигатор Диви Крокодил
earring стил:
earlobe Пирсинг
подарок:
За Дечко Девојка
Количина:
1pair earring и 1 buc прстен и 1 buc ѓердан
Пол:
Жени/Девојки/Femme/Men/Мажи
Повод:
Свадба/ангажирање/партија

Поврзани производи