Моден Жените Да Падне Облека Одговара На Гроздобер Две Парче Облека Поставите Домот Печати Долго Shawl+Макси Фустан Чисто Женски Плус Големина Одговара На

Моден Жените Да Падне Облека Одговара На Гроздобер Две Парче Облека Поставите Домот Печати Долго Shawl+Макси Фустан Чисто Женски

Залиха
DEN 1007.52
Износот:

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување! 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. 3.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. Во рок од 14 дена по приемот, можете да се вратите назад на објектот. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите. За Даночни Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. И на крај ние не преземе одговорност.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Шема,Џебови
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
X-Долго
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Sakenu
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Шаблон Тип:
Крпеница

Поврзани производи