FSSOBOTLUN Најдобар Квалитет За iphone 7 случај Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Покрие Holster За iphone 6 6s 4.7
Ново - 18 %

FSSOBOTLUN Најдобар Квалитет За iphone 7 случај Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Покрие Holster За iphone

Залиха
DEN 431.52
DEN 354.00
Износот:


За iphone 7 6 6s ракав торба
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Микрофибер Кожа Тенок Ракав Торбичка Телефон Торба покрие случај
Големина:
152*83
Компатибилен Бренд:
За iphone 7 6 6s
Тип:
Случај

Поврзани производи