Yingfa фина одобрени костими за капење за мажи шорцеви jammer mens пливање jammers водоотпорен водови
Ново - 0 %

Yingfa фина одобрени костими за капење за мажи шорцеви jammer mens пливање jammers водоотпорен водови

Залиха
DEN 1243.20
DEN 1243.00
Износот:

Бесплатен превозот!Yinfa ФИНА одобрени Sharkskin водоотпорен отпорни на хлор мажите обука пливање водови Jammers шорцеви Само над големина M има фина марка

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Jammers
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
9402b
Бренд Име:
Yingfa
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи