Шик Посочи Пети Stiletto Црна Големина 4 34 Високи Потпетици Жените Вечер 33 Метални Пумпи Партија Чевли Црвено 2017 Мали Есен Кинески
Ново - 36 %

Шик Посочи Пети Stiletto Црна Големина 4 34 Високи Потпетици Жените Вечер 33 Метални Пумпи Партија Чевли Црвено 2017 Мали Есен

Залиха
DEN 3345.60
DEN 2141.00
Износот:


Оваа обувка се поголеми од стандардните, ве молиме изберете една помала големина
Горниот Материјал : Микрофибер
Обвивка Материјал : Микрофибер
Пета Висина : 7cm/2.8 инчи, 9cm/3.5 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Микрофибер
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Метал Декорација
Обвивка Материјал:
Lycra
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
zl1661500617281
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO
Повод:
Office & Кариера

Поврзани производи