За LG K8 Премиум Калено Стакло За LG K8 К 8 Lte K350 K350N K3500E K350DS Телефон Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм Случај

За LG K8 Премиум Калено Стакло За LG K8 К 8 Lte K350 K350N K3500E K350DS Телефон Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм

Залиха
DEN 143.52
Износот:

За LG K8 Премиум Калено Стакло За LG K8 К 8 Lte K350 K350 N K3500 E K350 DS Телефон Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм Случај
Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , можете да добиете 10% попуст попуст !!
Должина, ширина: 136mm *62mm
Овој производ не е целосно покриени , ве молиме потврдете големината пред купување Этот продукт не полное прикрытие, пожалуйста, определить размер до покупки
Калено Стакло Екран Карактеристики >>
1. Ултра тенко стакло (T0.26mm), дебелина на површината : 9 H 2. Обложување на oleophobicity : анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално 3. Производот е еколошки и загадувањето бесплатни 4. Висока безбедност коефициент, Висока чувствителност на допир, Високо се вклопуваат и демонтажа 5. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност и боја никогаш нема да се промени 6. Околните дел е мазна за да го заштитите екранот од се удрил Пакување, Вклучувајќи : 1 X Пред Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Ткаенина за Чистење Нема Мало Пакет
Калено Стакло Екран Заштитник Слики
Калено Стакло Екран Заштитник Слики
Повратни информации : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас , ние ќе бидеме благодарни!
Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напушти негативна критика,благодарение!
За испорака метод :
"Продавачот 's Превозот Метод" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" се без целиот следење порака,Следење на информации е достапен само за Потекло Земјата;Нема следење на информации за Земјата на Дестинација .ако ви треба целата следење порака и следење на број, ве молиме изберете "Кина Пост Воздух Mail".

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Peaktop
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
На работ на работ Покриеност:
No
Употреба:
Мобилен Телефон Со Мало
Модел:
За LG K8
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Дебелина:
0.26 mm
Површинска цврстина:
9H
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Функција:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Пад на превозот:
Поддршка
model1:
За LG K8 К 8 Lte K350 K350N K3500E K350DS Серија K8 4G
model2:
За LG K8 K350N/ФЕНИКС 2 K371/Избега 3 K373

Поврзани производи