Нови Пристигна 50pcs/многу сива розова и бела Свадба лента Прачки стап Streamers со злато Ѕвона за свадба декорација
Ново - 10 %

Нови Пристигна 50pcs/многу сива розова и бела Свадба лента Прачки стап Streamers со злато Ѕвона за свадба декорација

Залиха
DEN 1439.52
DEN 1296.00
Износот:


Нови Пристигна 50pcs/многу сива розова и бела Свадба лента Прачки стап Streamers со злато Ѕвона за свадба декорација
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : c 1.5
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .
Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себеси
Само нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

Декларираните карактеристики

Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
rd058
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
лента прачки
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Стил:
B
со Бел :
Yes
Количина:
50 компјутери / многу
materila:
сатенски лента ,бамбус

Поврзани производи