17 Реални Раѓа Бебиња 43 см Mohair Вистина За Животот на Новородено Бебе Играчки За Деца Роденден Подароци bebe Деца Играчки Продажба
Ново - 36 %

17 Реални Раѓа Бебиња 43 см Mohair Вистина За Животот на Новородено Бебе Играчки За Деца Роденден Подароци bebe Деца Играчки

Залиха
DEN 4003.20
DEN 2562.00
Износот:


17" Реални Раѓа Бебиња 43 см Mohair Вистина За Животот на Новородено Бебе Играчки За Деца Роденден Подароци bebe Деца Играчки NPK Продажба
Зошто да го одберете нас?
1) најдобар квалитет и безбеден за вашите бебиња
2) трговија на големо цена ( доколку купите повеќе од нас,ќе станат наши ВИП, уживајте во најдобрите цена на целиот aliexpress )
3) Вистински фото знак со нас
4) во континуитет повторно се раѓа бебе кукла е толку реални и lifelike
5) Ние имаме кукла бренд, ако агент сака да го овласти, ние може да обезбеди бренд овластување
6)Она што го гледате е она што ќе добиете, кукла е исто како слика.
Најважниот : Нашите кукли Користење на увезената Силикони суровини од Германија за производство, 100% сигурен, не-токсични, во согласност со Европските стандарди за безбедност за извоз
Сертификат за безбедност на нашите кукли
Ова бебе е 100% рачно изработени
Бебе Кукли Describtion Материјал Меки силиконски винил, увезени мек винил од Германија, 100% безбедно и удобно Бебе големина од 17 инчи за 43 см кукли Очи Сини или Кафени очи, не може да трепка, изгледа толку реални Трепките Темно кафеава боја кадрава трепките, eyelash боја и боја на косата координација Веѓите Целосно рака подготвени до авионот. Веѓите треба да се третира со претпазливост, не сила избрише Носот На ноздрите се отворени, исто како и дишење Усни Топли и влажни, изгледаат природно и нежно, не можете да помогне, но сакаат да се бакнуваат Ноктите Сосема рака подготвени ноктите , црвенило на ноктот и проѕирни нокти , па дури и некои ноктите живот млечниот пол на месечината shap Кожата На кожата е најголемиот единствен место на оваа кукла , дизајнери ќе потрошите многу време да бебешка кожа изгледа пореално мулти-слој. Косата рачно изработени вкоренети mohair Структура на Главата,3/4 раце и нозе се изработени од силикон винил (телото е платно со PP памук). Увезени мек винил суровина за производство, не - токсични; кукла екстремитети може да бидат активни, тоа може да седи или лежи, силикони винил кукла не може да внесувате вода,не може да издржи, зборува или се хранат. Апликацијата Деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубовници
Пакет содржина :
кукла + облека + Pacifier + млеко bolttle + подарок играчка
Држете го вашиот здив,
дозволете ни да се види целата кукла покаже :
Кукла има lifelike бебе лицето и изгледа толку реални Што ќе стане среќен кога ќе се погледне нејзиното лице кога ќе се чувствуваат слободни. Гледа во нејзината мала уста, која изгледа толку симпатична и симпатична дека не можете да помогне да прегратка и бакнеж неа. Нека оваа убава бебе оди дома со вас. Дали сте подготвени?

Декларираните карактеристики

боја:
сини очи, кафени очи
Големина:
17 inch about 43 cm
Тип На Објект:
Кукли
Карактеристики:
Цртан филм,Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
Број На Модел На:
17NPK2017080401
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не оган
Димензии:
17 инчен за 43 см
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла
Возраст Опсег:
2-4 Години
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Батеријата:
NO
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
Новороденче кукла
Материјал:
силиконски винил
Форма:
Заврши
Безбедност сертификација:
EN71 (Безбедност Мека) стандардите на ЕУ CE/ ROHS/ASTM и CP65
Кукли Одговараат На:
Собирање, Роденденски Подарок ,Деца Партнер, DIY Училница
Кукла Додатоци:
Облека, Млеко шише, pacifier,Подарок играчка
Пакет:
заградени
Очи:
Сина или Кафени очи, така изгледа реална
Коса:
Вкоренети mohair
Телото:
Телото е платно со PP памук
Големина:
17 inch about 43 cm
Кукли Нето тежина :
1.1 kg

Поврзани производи