Бесплатен Превозот 5Pcs Голф топче за голф пракса топката кружи топката Отворено Спортски Голф Игра Топката
Ново - 5 %

Бесплатен Превозот 5Pcs Голф топче за голф пракса топката кружи топката Отворено Спортски Голф Игра Топката

Залиха
DEN 393.12
DEN 373.00
Износот:

Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.торба торба
Перформанси : 85% еластичен, цврстина : 90-105 (професионални играчи)
Спецификации : дијаметар 42. Купи со доверба!
2.7 MM,
Тежина 44 G, 392 тунел
Материјал : синтетички каучук шума
Голф структура : двоен топка (долги топка)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА. Ние Брод на Светот, освен Кина. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно)., Улица, Град, Регион и држава. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Зошто купи од нас??
Фабриката на продажба, најдобар квалитет и конкурентна цена!
добро проверете секој Производ пред брод надвор!
1.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Ние прифаќаме Alipay,И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Декларираните карактеристики

топката тип:
Стандард
Усогласувањето:
Две Парче Топка
Бренд Име:
ГОГА
Тврдост:
80 - 90

Поврзани производи