Еден Матични Сончоглед 60cm/23.62 Вештачки Цвеќиња Sunflowers за Почетниот Приказ Божиќ Оркестарот Жолта Боја
Ново - 35 %

Еден Матични Сончоглед 60cm/23.62 Вештачки Цвеќиња Sunflowers за Почетниот Приказ Божиќ Оркестарот Жолта Боја

Залиха
DEN 815.52
DEN 530.00
Износот:


Објектот информации : вештачки сончоглед
Состојба : нова
материјали : ткаенина & пластика
вкупна должина : стан. 60cm/23.62"
цвет раководител е дијаметар : стан. 12cm
боја : жолта
Ве молиме да обрнете внимание за воздухопловната услуга, големината е ограничена,
значи за овој напис, ние мора да се наведнат, кога пакување, ви благодариме.
Во исто време, на матични е железо жица завиткан во пластика, кога ќе го добиете пакетот,
можете да прави матични. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да не купи, ви благодариме.
вазна не вклучуваат
Политика На Враќање :
Ние не нудиме наплата или размена. Allreturns/размена мора да известени
ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена
мора да биде примен од страна на uswithin 10 дена затворање на цел. Наплата е дадена
откако производот е враќање.Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување
и се врати превозот arenon се враќа за сите врати orexchange
објекти. Купувачот има topay за превозот надомест за враќањето/размена.
Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable
состојба.Ние нема да ги прифати anyused, се мијат, извалкан,оштетени,
збрчкан или soiled итн.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи orservice
пред да се остави anegative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне
решавање на било какви проблеми.Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас.
Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови.
Поддршка на корисниците на :
Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем orquestion
може да имате.Сите Emailwill се одговори во рок од 12 часа. Pleasebe сигурни
на референца на ORDERNUMBER дека сте купување на со
СИТЕ писма.Превозот andhandling бесплатно, Плаќање
инструкции, Returnpolicy се дел од Условите за Продажба.Weassume вас
прочитав и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.

Декларираните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
60cm/23.62
Бренд Име:
jiumengya
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
сончогледот
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина & пластика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Должина:
60cm/23.62
Вид:
Кат Монтирани
боја:
Жолта

Поврзани производи