1PC Легура Прилагодливи 540 Моторни Монтирање За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 0065 s-се Разбира, Hopup Делови, Цпу Машински Играчка
Ново - 29 %

1PC Легура Прилагодливи 540 Моторни Монтирање За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 0065 s-се Разбира, Hopup

Залиха
DEN 330.24
DEN 234.00
Износот:


Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации.
Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни.
Ние брод на САД од страна на e Packet .
Со почит!
Мишел Јанг
Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака, e-mail и Trademanager.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн.
Ние Брод на руската од страна на руските Специјални Линија.
8-42days во САД
13-56days во Канада
15-56days на руски
17-90 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации. Ако мојот одговор не ги исполнува вашите потреби и барања, повторно против мојот производ или услуга!
Ве молам дајте ми можност да направи за вас!
Очекуваме да соработуваме со вас повторно!
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, Ние сме секогаш среќни да ви служи во секое време.
Ние автоматски остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.
Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба )
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел.
Ние брод на друга земја од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,сите се со следење на број и што може да се провери за испорака на информации за официјалната веб-страница. И ние ќе одговориме на вашите потреби во рок од 24-48 часа во текот на работни дена.
(ако има било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене )
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
7-35days.
1 PC RCAWD Легура Прилагодливи 540 Моторни Монтирање За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Чудовиште Камион Краток s-се Разбира, Off-Road Пустината Кабриолет Цпу Машински Делови Hopup
Пакет Количество:1pc
Тежина(г):18
Опис : Елоксирани Бои,Цпу Машински Алуминиумски 6061-T6, 540 Моторни Прилагодливи Планината
Повеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни Информации
Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
0065
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Прилагодливи 540 Моторни Монтирање
Надградба На Делови/Додатоци:
540 Моторни Монтирање
Материјал:
Легура На Алуминиум
Состојба:
Нови
Скала:
1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
18g
Име на производ:
Прилагодливи 540 Моторни Монтирање
Квантитет На Пакет:
1pc
реден број:
0065

Поврзани производи