Goture 6BB+1RB Метал Серпентина Врти Риболов Ролна Море Брод Долг Кастинг Риболов Тркала Штука Крап Риболов Ролна Max Влечете 7.5 kg
Ново - 47 %

Goture 6BB+1RB Метал Серпентина Врти Риболов Ролна Море Брод Долг Кастинг Риболов Тркала Штука Крап Риболов Ролна Max Влечете

Залиха
DEN 1438.08
DEN 762.00
Износот:


Goture 6 BB+1 RB Метал Серпентина Врти Риболов Ролна Море Брод Долг Кастинг Риболов Тркала Штука
Крапот Риболов Ролна Max Влечете 7.5 kg

Декларираните карактеристики

Имајќи Количина:
7
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 7000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
GTV1000-GTV7000
Бренд Име:
Goture
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Поврзани производи