LOREO Мажите е Класичен Нуркање Серија Механички Часовници 50 метри Водоотпорен Челик не ' Рѓосувачки Бренд на Луксузни Види Мажите Relogio Masculino
Ново - 40 %

LOREO Мажите е Класичен Нуркање Серија Механички Часовници 50 метри Водоотпорен Челик не ' Рѓосувачки Бренд на Луксузни Види

Залиха
DEN 6479.04
DEN 3888.00
Износот:


LOREO Мажите е Класичен Нуркање Серија Механички Часовници 50 метри Водоотпорен Челик не ' Рѓосувачки Бренд на Луксузни Види Мажите Relogio Masculino
Спецификација :
Случај Дијаметар : 44mm
Случај Дебелина : 12mm
Бендот Должина : 24cm
Бендот Ширина : 20mm
Компоненти Вклучени :
1 x Подарок (Хривнија)
1 x Вистински LOREO Види
1 x Подарок Кутија
1 x види ajusted инструментално
1 x Clearning платно
1 x Гаранциона картичка
Опис : - не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Бренд Име:
LOREO
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
LEREO 9203
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
види движење:
Автоматско Самостојно Правец Види
види w:
LEREO Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд
види пакување:
Подарок кутија

Поврзани производи