Davieslee Женска Mens Долг Синџир на Извртени Јаже Линк Ѓердан Жолто Злато-боја 2.5/3.5 mm LGN435-GN436
Ново - 35 %

Davieslee Женска Mens Долг Синџир на Извртени Јаже Линк Ѓердан Жолто Злато-боја 2.5/3.5 mm LGN435-GN436

Залиха
DEN 374.40
DEN 243.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Како што е наведено
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
DAVIESLEEGN435-GN436L
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Davieslee
Метали Тип:
позлатени-бакар
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
База на метал:
злато позлатен бакар
мерење:
Ширина
Тежина:
17/29g
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS

Поврзани производи