Жешка жени Брод Краток лето транспарентен кристал памук Ниско-намалување на Цртан филм Глуждот Чорапи
Ново - 9 %

Жешка жени Брод Краток лето транспарентен кристал памук Ниско-намалување на Цртан филм Глуждот Чорапи

Залиха
DEN 29.76
DEN 27.00
Износот:

Product Overview
жените Брод Краток лето транспарентен кристал памук Ниско-намалување на Цртан филм Глуждот Чорапи Детали
Опис :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Боја : како на сликата шоу
Материјал : Памук + Кристал свила
Должина : Околу. 20cm/ 7.9"
За оваа сезона : Пролет, Лето и есен Љубезно Совет :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-2 см различни. се надевам дека ќе може да се разбирање, ќе биде искрено се ценат : -)
Пакетот Вклучува :
1 Pair Чорапи

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените

Поврзани производи