10 Компјутери/многу тема бакар топката pendant 2g/3.5 g/5g/7g/10g чист бакар риболов куки тегови мека мамка додаток риболов справи
Ново - 49 %

10 Компјутери/многу тема бакар топката pendant 2g/3.5 g/5g/7g/10g чист бакар риболов куки тегови мека мамка додаток риболов

Залиха
DEN 182.40
DEN 93.00
Износот:


i Lure 10pcs/многу тема бакар топката pendant 2g / 3.5 g / 5g / 7g / 10g чист бакар риболов тегови мека мамка додаток риболов справи Карактеристики : Карактеристики : 10 топката форма бакар риболов одбори. различни тежини за да се исполни нивната потреба. Зголемување на теренот на кој било пластични црв или меки пластични мамка. совршен за риболовците, се gummiköder надолу во хит зона. спецификации : боја на злато Материјал : Бакар член должина : 1.1 cm, 1.4 cm, 1.7 см, со 1,9 cm, 2,2 см член дијаметар : 5mm, 6,5 мм, 7mm, 8mm, 9mm член тежина : 1.8 g, 3.5 g, 5g, 7g, 10g пакет големина : 15 * 12 * 1 cm / 5.9 * 4.7 * 0.4 во Пакет Листата : 10 * кола

Декларираните карактеристики

Големина:
2g / 3.5g / 5g / 7g / 10g
Тип:
Доведе Sinker
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
ilure
Тежина:
2g / 3.5g / 5g / 7g / 10g
Материјал:
Бакар
Тип:
Бакар куршум pendant
Количина:
10 компјутери / многу
is_customized:
Yes

Поврзани производи