Yinfa ФИНА одобрени водоотпорен хлор отпорни на мажите обука пливање пливаат водови Jammers шорцеви за мажи бански тесни панталони
Ново - 0 %

Yinfa ФИНА одобрени водоотпорен хлор отпорни на мажите обука пливање пливаат водови Jammers шорцеви за мажи бански тесни панталони

Залиха
DEN 1195.20
DEN 1195.00
Износот:

Бесплатен превозот!Yinfa ФИНА одобрени Sharkskin водоотпорен отпорни на хлор мажите обука пливање водови Jammers шорцеви Забелешки : САМО големината над M има фина марка

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Jammers
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
9102
Бренд Име:
Yingfa(облека)
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
75%Полиестер+25%Spandex
Место на Потекло:
Кина Копното

Поврзани производи