Леќа Хауба за Canon Powershot SX50 ХС SX40 ХС SX30 Е SX20 SX10 исто како и LH-DC60 бесплатен превозот
Ново - 18 %

Леќа Хауба за Canon Powershot SX50 ХС SX40 ХС SX30 Е SX20 SX10 исто како и LH-DC60 бесплатен превозот

Залиха
DEN 120.96
DEN 99.00
Износот:

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Замените стариот или земи екстра денес. Објективот худ е суштински дел на вашиот апарат и дигитална фотографија, хаубата ќе го заштити вашиот објектив од остатоци и штета, како и да се спречи несаканите светлина од влијаат на вашите снимки, на крајот резултира со подобрување на квалитетот на сликата и контрастот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
· Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање.
· Ве молиме чувајте го Зачувам приемот придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/поправка соодветно.
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене . ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
LH-DC60
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Состојба:
Нови
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Калибар:
LH-DC60

Поврзани производи