ERIKC EJBR05102D (28232251) дизел инјектор резервни делови колекции млазницата и вентил за поправка колекции 7135-646 (L381PBD 9308z621c)

ERIKC EJBR05102D (28232251) дизел инјектор резервни делови колекции млазницата и вентил за поправка колекции 7135-646 (L381PBD

Залиха
DEN 2184.00
Износот:


ERIKC EJBR05102 D (28232251) дизел инјектор резервни делови колекции млазницата и вентил за поправка колекции 7135-646 (L381 PBD 9308z621c) ТОЧКА : CR Инјектор Контрола вентил 9308-621 C Модел No : Инјектор Вентил 28239294 7135-654 OE Бр : Контрола вентил L381 PBD 9308z621c Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Боја : Sliver Нето тежина : 0.27 кг/pc Бруто тежина : 0.27-0.3 кг/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високо-брзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче/кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 6-12 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPS-от , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T/T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка , Европа , Средниот Исток , Африка , Азија , Австралија
Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
4. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Гео
Објект:
CR Инјектор Контрола вентил
Модел Нема:
7135-646
ОЕМ:
Контрола вентил L381PBD 9308z621c
Апликација за инјектор:
EJBR05102D
Нето тежина:
0.27 Kg
Бруто тежина:
0.28 kg
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи