Конектор за Коника Minolta Bizhub 552 652 654 754 C452 C552 C652 C654 C754 тапан чип

Конектор за Коника Minolta Bizhub 552 652 654 754 C452 C552 C652 C654 C754 тапан чип

Залиха
DEN 644.64
Износот:

Конектор за Коника Minolta Bizhub 552 652 654 754 C452 C552 C652 C654 C754 тапан чип
Бренд име : За Коника Minolta
Име на производ : Конектор
Се користи во : За Коника Minolta Bizhub 552 652 654 754 C452 C552 C652 C654 C754
Функција : Рециклираме (We :
Пакет содржина :
4pcsx конектор
Шопинг Водич
Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
По-продажбата на услугата

Декларираните карактеристики

боја:
М,Б.К.
Број На Модел На:
DR612
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
Тип:
конектор
се користи во:
За Коника Minolta Bizhub 552 652 654 754 C452 C552 C652 C654 C754
Функција:
рециклирање
Количина:
4pcs/многу

Поврзани производи