1PC RCAWD Црно Железо, Сребро #45 Челик Мотор Опрема За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 0088 Машински CNC Hopup Делови
Ново - 24 %

1PC RCAWD Црно Железо, Сребро 45 Челик Мотор Опрема За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 0088 Машински CNC

Залиха
DEN 176.64
DEN 134.00
Износот:

И ние ќе одговориме на вашите потреби во рок од 24-48 часа во текот на работни дена.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни.
Не заборавајте да остави негативни коментари директно до слепо, тоа е многу паметно. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна во блиска иднина.
Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
8-42days во САД
13-56days во Канада
15-56days на руски
17-90 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
(ако има било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене )
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
7-35days.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба )
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку e Bay порака.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Од датум на плаќање од 45 работни дена, ако купувачот не го добие пакети, ве молиме контактирајте ме.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Ние брод на САД од страна на e Packet .
Ние автоматски остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Со почит!
Мишел Јанг
Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака, e-mail и Trademanager.
Ние брод на друга земја од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,сите се со следење на број и што може да се провери за испорака на информации за официјалната веб-страница.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн. Ако мојот одговор не ги исполнува вашите потреби и барања, повторно против мојот производ или услуга!
Ве молам дајте ми можност да направи за вас!
Очекуваме да соработуваме со вас повторно!
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, Ние сме секогаш среќни да ви служи во секое време.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
0088
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
опрема
Надградба На Делови/Додатоци:
мотор менувач
Материјал:
Легура На Алуминиум
Состојба:
Нови
Скала:
1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
10g
Име на производ:
мотор менувач
Квантитет На Пакет:
1pc
реден број:
0088

Поврзани производи