TEVISE Бренд Мажите Механички се Види Врвот Модни луксузни фаза на Месечината Автоматски Механички Вистинска Кожа Часовници Relogio masculino
Ново - 31 %

TEVISE Бренд Мажите Механички се Види Врвот Модни луксузни фаза на Месечината Автоматски Механички Вистинска Кожа Часовници

Залиха
DEN 2063.52
DEN 1424.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Фаза На Месечината,Отпорен На Вода
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
362
Бренд Име:
TEVISE
Случај Дебелина:
15mm
Бендот Должина:
22inch
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
ocassion:
Годишнина, Забава, Weddi,Подарок
боја:
злато, сребрена, црна,30M водоотпорен
Стил:
relogio мажи
Како кул подарок:
пријатели,љубовници,отецот,синот
Style1:
луксузна врвот бренд relojes
style2:
Спорт и рекреација мода
Style3:
saati orologio uomo машки машки часовник мажи'
Style4:
Heren Horloges
Style5:
Relojes де Hombre
style6:
Reloj mecanico de los hombres

Поврзани производи