Нови 3035 3 Сечилото Пропелер За 100 120 150 Мини РК Multirotor 3 Центар 3035 PC Реквизити Gemfan 3035BN 3 Дупка 4 Пар/Многу

Нови 3035 3 Сечилото Пропелер За 100 120 150 Мини РК Multirotor 3 Центар 3035 PC Реквизити Gemfan 3035BN 3 Дупка 4 Пар/Многу

Залиха
DEN 378.72
Износот:

27 g/еез
За Моторни 1104
Материјал : PC
Боја : Сина Јасно , Јасно , Жолта
Пакет : 4pair /Pack [xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[7254] Други
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .
[xlmodel]-[custom]-[6209]
Предмет : Нова 3035 3 Сечилото Пропелер За 100 120 150 Мини РК Multirotor 3 Центар 3035 PC Реквизити Gemfan 4 Пар/Многу
Големина : 3*3. Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна
веб-сајт се обезбедени;
5.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување
во рамките на 3-9 работни дена, но треба плаќаат малку превозот цена.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.5 инчен 3 Сечилото
Центар Големина : 1. Ве молиме почекајте во пациентот и
не грижете се , ние се обезбеди Наплата /Ре-Брод услуга ако пратката не може да се дојде .Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3.
Ве молам, разберете дека Пост Воздухопловната услугата не е стабилна, понекогаш тоа трае подолго време да пристигне . Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7
дена за целосно враќање на средствата.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Како да се откажат превозот
1.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно;
2.
Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.5 mm
Тежина : 1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
3 инчи
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
GEMFAN
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Алатка Материјали:
Батеријата
Пластични Тип:
PC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Материјал:
Пластични
Технички параметри:
Вредност 3
Објектот:
Multirotor пропелер
Користат За:
quadrocopter fpv

Поврзани производи