2017 1-6Y Бебе Девојки Бански Шарени Едно Парче Одговара Mulit Боја Појас бански костуми perfect Tassels Мулти Мала Топка Деца Симпатична Beachwear

2017 1-6Y Бебе Девојки Бански Шарени Едно Парче Одговара Mulit Боја Појас бански костуми perfect Tassels Мулти Мала Топка Деца

Залиха
DEN 263.52
Износот:


2017 1-6 Y Бебе Девојки Бански Шарени Едно Парче Одговара Mulit Боја Појас бански костуми perfect
Tassels Мулти Мала Топка Деца Симпатична Beachwear
100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Децата Девојки Костим За Капење
Моден дизајн Симпатична
Големина : 80 90 100 110 120
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина на Врвот Должина Биста*2 Возраст 80 43cm 24cm 1-2 Години 90 45см 25cm 2-3 Години 100 47cm 26cm 3-4 Години 110 49cm 27cm 4-5 Години 120 51cm 28cm 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
1.Пакет Icluded : 1x Бикини Сет (Вкупно 2 парчиња во собата)

Декларираните карактеристики

Големина:
1 to 2 Y, 2 to 3 Y, 3 to 4 Y, 4 to 5 Y, 5 to 6 Y
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Поврзани производи