Нов Цвет Лозата Матрицата за Торта Дизајн Фондан Новиот Дизајн на Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување MST-36
Ново - 40 %

Нов Цвет Лозата Матрицата за Торта Дизајн Фондан Новиот Дизајн на Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување

Залиха
DEN 826.08
DEN 496.00
Износот:


Бамбус Шума Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST-11

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
MST-36
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Материјал:
Ткаенини
Материјал:
Храна Одделение Ткаенина
боја:
случаен
Пакет:
ПП Торба во Меур Плик
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, не е лесно да попуштат
OEM Услуга:
Yes
Торта Алатки Тип:
торта декорирање матрицата
Употреба:
Украсување Фондан Торта,Кутија,Шише
Примена:
Пекарница Продавница,Училиште,Хотел,Дома
Големина:
As Picture Show

Поврзани производи