Трговија на големо 10pairs Геометриски Планина Обетки во Облик На Жените на Отворено Љубовник Подароци Накит од не ' Рѓосувачки Челик Bff Pendientes Mujer
Ново - 11 %

Трговија на големо 10pairs Геометриски Планина Обетки во Облик На Жените на Отворено Љубовник Подароци Накит од не ' Рѓосувачки

Залиха
DEN 768.00
DEN 684.00
Износот:


Трговија на големо 10pairs Геометриски Планина Обетки во Облик На Жените на Отворено Љубовник Подароци Накит од не ' Рѓосувачки Челик Bff Pendientes Mujer

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E273
Големина:
12mm*6mm
Обликот:
снег планина
боја:
Злато Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените Девојка Тинејџерите Деца Отворено Љубовник
Примена:
Ќерка, Сестра, Мајка Девојка Подароци
Стил:
Тренди Класичен Симпатична Прекрасна Минимални
Earring Тип:
студ earring
MOQ:
Трговија на големо 10pairs
Occassion:
Свадба Партија Роденден Ангажман Годишнината

Поврзани производи