1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Залиха
DEN 154.08
Износот:


Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : Најлон
Димензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )
Боја : Бела
Тежина : 77g
Пакет Содржина : 1000( +/-2%) x Кабел Вратоврска

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Авто-Заклучување
Број На Модел На:
SZGH-PQWN-I005951
Материјал:
Пластични

Поврзани производи