XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Стакло Екран Заштитник За 10.1 Huawei MediaPad М3 Лајт Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Калено Стакло со Заштитен Филм
Ново - 25 %

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Стакло Екран Заштитник За 10.1 Huawei MediaPad М3 Лајт Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Калено Стакло со Заштитен

Залиха
DEN 1345.44
DEN 1009.00
Износот:

XSKEMP 10 Pcs/Многу 9 H Стакло Екран Заштитник За 10.1 Huawei Media Pad М3 Лајт Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Калено Стакло со Заштитен Филм Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел:
За 10.1 Huawei MediaPad М3 Лајт

Поврзани производи