T15 КРИ Led Чип Автомобил Копија Светлина W16W LED Обратна Светилка Опашка Светилки 4014 32 SMD Додатоци Xenon Бел Автомобил 12V Извор на Светлина 2PC
Ново - 5 %

T15 КРИ Led Чип Автомобил Копија Светлина W16W LED Обратна Светилка Опашка Светилки 4014 32 SMD Додатоци Xenon Бел Автомобил

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Тука,Ние Сигурно ќе Ви Обезбеди Добар Квалитет,Брза Испорака и Професионални Услуги на Клиентите да Уживате во Вашето Време Тука!
T15 КРИ Led Чип Автомобил Копија Светлина W16 W LED Обратна Светилка Опашка Светилки 4014 32 SMD Додатоци Xenon Бел Автомобил 12 V Извор на Светлина 2 ПАРЧИЊА Карактеристики : 1. Висок квалитет и супер-светли LED светилки 2. Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија 3. Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon 4. Без одлагање во осветлување, многу побезбедно, спречување на задниот крај судир опасност 5. Таа е погодна за двете надворешни и внатрешни употреба 6. Едноставен за инсталација и чисти 7. Функционална и издржливи 8. Усвојување на голем и стабилен чип 9. Долг животен век до 50000hours Спецификација : За замена на сврти сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина, од страна на маркерот светлина, опашка светлина, и копија светла, итн. Се компатибилни со T15 906 579 901 904 908 909 912 914 915 916 917 918 920 921 922 923 926 927 928 939 итн Работен Напон : 12 V DC влез Чипови : 5 * КОЧАН Led + 1 ЛЕЌА / парче Димензија : 51 x 14 mm Температура на Бојата : 6000 K светла боја : Бела Кри Led Чип Canbus : Некои понови модели на европската автомобили или автомобили со canbus систем може да треба да купите Canbus Грешка Слободни светилки да се заобиколат на цртичка порака за грешка, Пакетот вклучува : 2 x T15 КОЧАН LED Светилки

Декларираните карактеристики

F-150-Година:
2014,2001,2007,1998,2003,2009,2015,2004,2011,2012,1997,2000,2008,2005,2013,2010,2002,1999,2006
Бренд Име:
YCCPAUTO
Тип На Објект:
инструмент светла
Wattage:
7.5W
Име На Модел:
t15 led светла
Температура На Боја:
6000K
Ford Модел:
F-150
Интерфејс Тип:
T5
Објектот Тежина:
0.05kg
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Lumens:
200lm
Ксенон Светлина Модел:
T15 LED Светла за Рикверц светилка светла бекап
Користат за :
LED T15 LED светилки
Користете 1:
LED Табла инструмент-таблата сијалица
Користете 2:
LED инструмент светла
Употребата на 3:
LED Табла за предупредување индикатор
Употреба на 4:
LED Мерач Брзинометар сијалица
боја:
Бела T15 светилки
Извор На Светлина:
автомобил стил led

Поврзани производи