Морски светилник 30x40 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана
Ново - 20 %

Морски светилник 30x40 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана

Залиха
DEN 576.00
DEN 461.00
Износот:

Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Време на испорака : За 7-15 дена. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .

Декларираните карактеристики

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Големина:
30x40cm

Поврзани производи