Топла Продажба Голема Виски Чаша Вино Lead-free Кристалните Чаши со Висок Капацитет Пиво Стаклена Чаша со Вино Бар Хотел Drinkware Бренд

Топла Продажба Голема Виски Чаша Вино Lead-free Кристалните Чаши со Висок Капацитет Пиво Стаклена Чаша со Вино Бар Хотел Drinkware

Залиха
DEN 505.44
Износот:


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$65
$65
$65
$65
$10.53
$10.53
$10.53
$9.9
wy-приклучок-крај Топла Продажба Голема Виски Чаша Вино Lead-free Кристалните Чаши со Висок Капацитет Пиво Стаклена Чаша со Вино Бар Хотел Drinkware Бренд
Име на производ : чаши Виски
Топ Дијаметар : 9.5 cm
Дното Дијаметар : 6cm
Висина : 9.5 cm
Капацитет : 250ml
Тежина : 318g
Пакет содржи : 1* стаклена чаша
1.Стаклена чаша може да помине машина за миење садови, но не може да се сруши
2.Овој производ е многу одговараат на кул подарок.
3.На пакувани е да се користи густа пена кутија, ако стаклото се чашата е скршена, кога транспортот, што може да се вратат парите или да го препрати до вас.

Декларираните карактеристики

боја:
Јасно
Капацитет:
201-300ml
Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Количина:
1
Број На Модел На:
27
Бренд Име:
VEMORE
Стакло Тип:
виски

Поврзани производи