Пластични Втиснување Папка DIY бележник албум картичка подарок пакување декорација сечење умира хартија, занает
Ново - 8 %

Пластични Втиснување Папка DIY бележник албум картичка подарок пакување декорација сечење умира хартија, занает

Залиха
DEN 95.52
DEN 88.00
Износот:


Количина : 1 buc
Материјал:Пластика
боја : како на сликата
Големина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cm
Конверзија : cm = 1 инчен 0 : 39
ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не се
ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста
како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела
како шаблон. Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Y013

Поврзани производи