PULUZ За Canon 1200D Екран Заштитник 0.3 mm 2.5 D Криви 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Canon 1300D Стакло Филм
Ново - 15 %

PULUZ За Canon 1200D Екран Заштитник 0.3 mm 2.5 D Криви 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Canon 1300D Стакло Филм

Залиха
DEN 89.76
DEN 76.00
Износот:

Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет.
Опис
PULUZ За Canon 1200 D Екран Заштитник 0. EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод се предвидени. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји & различни превозот начин. Ако не сте задоволни со нашата предмети. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. Ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и да ве запознаеме со нашата најдобра услуга, најдобар квалитет на производот на вашите пријатели. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување.
Контакт 1. Осигурете се видиме не Вештачки штета и не'ot земе покрај видиме. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
ОЕМ се Добредојдени! ние може да се печати на клиентот уметнички дела и логото Општ Модел PU5506 Материјал Калено Стакло Дебелина 0. Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации дека истиот ден. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Тоа е производ што може да се заштити совршено на LCD дигитален фото апарат од надворешни влијание или прашина лузна. Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот. Основање е завршување ако притиснете околните цврсто уште еднаш ако прилог точно и отстрани винил на obverse. Исклучителна изведба. Користење прекумерна сила кои инсталирање или отстранување екран заштитник може да го оштети производот. Премиум калено стакло филм е направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.3 mm Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Екран Заштитник
1 x Ткаенина за Чистење
1 x Прашина-апсорбер
1 x Алкохол Подлога
Слики
Превозот 1. Совршен лепливоста. Прикачување на лепење дел по отстрани тенка splice винил на LCD Панелот Guard грб. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа секогаш може да се зачувувањето на статус како нов производ, дури и ако се користи.
Користи Метод
1. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Големина:
for canon 1300d screen protector
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
За Canon 1200d екран заштитник
Употреба:
Камерата

Поврзани производи