Нов Лаптоп, ЛЦД Шарки за Полнење За Asus K40 K40AB K40IN K40IE K40AC K40AD K40AF K40C K40ID K40IJ K40IL K40IP Серија Екран R & L
Ново - 6 %

Нов Лаптоп, ЛЦД Шарки за Полнење За Asus K40 K40AB K40IN K40IE K40AC K40AD K40AF K40C K40ID K40IJ K40IL K40IP Серија Екран R

Залиха
DEN 299.52
DEN 282.00
Износот:


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
LCD Шарки,Шарки
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
K40 K40AB K40IN K40IE K40AC K40AD K40AF K40C K40ID K40IJ K40IL K40IP

Поврзани производи