Жените SexyLingerie Топла Еротски Catsuit Костим Секси долна Облека Латекс Плус Големина Шупливи Дама ноќен клуб Bodysuit Пол Танцување 2017 НОВИ

Жените SexyLingerie Топла Еротски Catsuit Костим Секси долна Облека Латекс Плус Големина Шупливи Дама ноќен клуб Bodysuit Пол

Залиха
DEN 815.52
Износот:

Жените Sexy Lingerie Топла Еротски Catsuit Костим Секси долна Облека Латекс Плус Големина Шупливи Дама ноќен клуб Bodysuit Пол Танцување 2017 Големина : S,M,L,XL Пакет Вклучуваат : 1x секси Bodysuit ( Не вклучуваат Чорапи )
Големина
Биста На Половината
Должина
S
cm
73-81
63-71
72
инч
28.7-31.9
24.8-27.9
28.3
М
cm
78-86
68-76
73
инч
30.7-33.8
31.5-29.9
28.7
L
cm
83-91
73-81
74
инч
32.6-35.9
28.7-31.9
29.1
XL
cm
88-96
78-86
75
инч
34.6-37.8
30.7-33.8
29.5
Превозот 1. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).( таа точка беше пред-продажба, ние ќе се обидеме потрудиме да ја заврши во рок од датумот вети и испрати надвор) 2. Објектот испратени од Жен Шен, превозот времето зависи кој превозот метод сте одбрале,некои неизвесна фактори може да affact timescale, како што се Царината, unpredicted причини. 3. Купувачот информации : Pls се советува дека international Shipping обично трае подолго време отколку на домашните. Ние да се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е многу зависел на курирска компанија и локалните Обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа 1 .Вашето задоволство е многу важна за нас. Ние нудиме 30 дена гаранција за враќање на парите или замена во неговата оригинална состојба ( вклучувајќи ги и сите материјали за пакување ). Ако се чувствувате задоволни со вашите купувања, ве молиме контактирајте со нас на прво, ние ќе работат најдобро решение за вас веднаш. 2. Ако одлучите да се врати тоа, ве молиме контактирајте со нас( преку Aliexpress порака или е-маил или телефонски број) и e-mail назад во 14 дена по приемот во неговата оригинална состојба ( вклучувајќи ги и сите материјали за пакување ). 3. Купувачи е одговорен за враќање на превозот обвиненија. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет пет ѕвезди повратни информации и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
VECILEON
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
qqny1200
Материјал:
Латекс,Полиестер
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Секси
Специјален дизајн:
завој
користете повод 1:
жените во секси долна облека
користете повод 2:
Ноќен Клуб,Пол Танцување

Поврзани производи