Телото Зграда Отпор Бенд За Вежбање Дигање Тренингот Се Повлече До Зајакнување На Мускулите Бенд Бесплатен Превозот
Ново - 6 %

Телото Зграда Отпор Бенд За Вежбање Дигање Тренингот Се Повлече До Зајакнување На Мускулите Бенд Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 287.52
DEN 270.00
Износот:

Применливи за употреба со или без тегови.
Изработени од 100% Чист Латекс Гума, овие powerbands се слични на Вуди бендот и е широко се користи како Cross Fit assisted се повлече-up бенд. Исто така популаризира како powerlifting бендови, овие тешки бендови често се користат во комбинација со слободни тежини да понуди природно растечки resistances нивоа; прикачување на бендови да тежина барови, клупи или клеча полици за додаде отпор за време на лифтови и експлозивни вежби.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. За посилниот lifter, тие ќе додадете значителна отпорност на bicep и tricep вежби.Забелешка : Ако цел овој отпор бенд, ние ќе ги испрати со торбичка, како подарок до вас,како што се следат pictue :
Затворени-јамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Не неуредна во прав. Дизајнот на Fit-Јамка ја елиминира потребата да се врзуваат јазли.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн.
-Shippment
1. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние го поминале 7 P сертификација. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Зголемување на отпор од средни до максимум од се протега оваа кружни бенд до 3 пати во својата првобитна должина, или да се комбинираат со полесни бендови за дополнителни тензии. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа.
Тест Извештај
Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.
Оваа сила бендот е за сите нови KYLIN СПОРТ производ,познатиот спортски бренд во Кина за добар квалитет. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Декларираните карактеристики

боја:
црна, зелена, црвена, сина, жолта, розова, виолетова, портокалова
Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Мускулите Relex Апарати
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс

Поврзани производи