Вистински Полнење преку USB Конектор Флекс Кабел За Леново Јога таблета 2 1050F 1051F USB Конектор Флекс Кабел Blade2_10_usb_fpc_h301
Ново - 7 %

Вистински Полнење преку USB Конектор Флекс Кабел За Леново Јога таблета 2 1050F 1051F USB Конектор Флекс Кабел Blade2_10_usb_fpc_h301

Залиха
DEN 479.52
DEN 446.00
Износот:

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.ние прифаќаме : westernunion
3.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Ако ни e-mail и не heara одговор .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Леново Јога таблета 2 1050F 1051F
Компатибилен Бренд:
за lenovo
мини цел:
1pcs
користат за:
Lenovo Yoga таблета 2 1050F 1051F
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Производ ID:
USB Flex Кабел

Поврзани производи