година Нови Модни Прстен Осамени Кристал Кристал Свадба Прстени за Жените Подарок R080
Ново - 16 %

година Нови Модни Прстен Осамени Кристал Кристал Свадба Прстени за Жените Подарок R080

Залиха
DEN 47.52
DEN 40.00
Износот:


start247964630312210
end247964630312210
Материјал : Бакар/Месинг
Боја : Злато/Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
10мм
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yiustar
моден прстени:
прстени за жени
едноставна прстени:
midi прстен
златен прстен:
сребрен прстен
неколку прстен:
прст прстен
Евтини прстен:
гроздобер прстени
Свадба прстен:
ангажирање прстен
роуз златен прстен:
едноставен прстен

Поврзани производи