Нови Деца Облека Лето Симпатична Девојки Точки Печатени Летање Sleeve O-вратот Пати Памук Деца Блузи
Ново - 40 %

Нови Деца Облека Лето Симпатична Девојки Точки Печатени Летање Sleeve O-вратот Пати Памук Деца Блузи

Залиха
DEN 581.28
DEN 349.00
Износот:


Материјал : Памук
Сезони : Лето
Пол : Девојки
Големина : 2-3 да 7-8
Тежина : Околу 40-66g/парче
Возраст : Околу 2-7yrs
Бои : Црна Точки Црвени Точки
Број : 9138
Големина
Дете НИ Големина
Облека Долго(пред) cm
Биста*2 см
Рамо Ширина см
2-3
2 T
38
28
20
3-4
3 T
42
30
22
4-5
4 T
46
32
23
5-6
6
50
34
25
7-8
8
54
36
26
Забелешки :
Поради прирачник мерка, разликата околу 1-3 см е дозволено. Ве молиме изберете во зависност од вистинската големина на вашето бебе.
1.Ве молиме сигурни дека вашиот пост порака е точна(Полно име е потребно за руските купувачи) за да се избегне било пост задоцнување.
2.Боја разликата не е избегнува целосно за боја аберација на компјутер disaplays.
1.Нарачките обично се испраќаат во рок од 7 дена по уплатата,освен на некои посебни предмети.
2.Објектите се дадени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,што е многу економска за вас,иако trasportation време генерално потребите 15-60days.
Вашиот позитивен фидбек е толку важно за нас,кој ќе ни ги охрабри да ги подобриме нашите услуги подобро.Ве молиме дозволете ни да знам дали има било какви проблеми или прашања.Без разлика колку далеку помеѓу,ние сме заедно.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 6, 8, 4T
Материјал:
Памук
Стил:
Лолита Стил
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Блузи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Број На Модел На:
9138
Одделот За Името:
Деца

Поврзани производи