Мотоцикл Водоотпорен Перница Резервоарот Кеси Motos Мултифункционален Багаж Универзален Мотор Нафта Резервоарот за Гориво Кеси Оксфорд Седло Кеси MB018
Ново - 45 %

Мотоцикл Водоотпорен Перница Резервоарот Кеси Motos Мултифункционален Багаж Универзален Мотор Нафта Резервоарот за Гориво Кеси

Залиха
DEN 7391.52
DEN 4065.00
Износот:

Answer : ___________________________ NOTE : Водоотпорен голем резервоар пакет со 7 силни магнети, може да се инсталира GPS навигација.

Декларираните карактеристики

Специјални Функции:
Мултифункционален ,
Објектот Должина:
45cm
Материјал Тип:
900DPU Оксфорд Ткаенина
Објектот Висина:
22cm
Бренд Име:
menat
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
MB018

Поврзани производи