Половината Тренер Секси Корсети Чипка Boned Overbust Корсет Bustier Врвот Половината Cincher Облека Bodyshaper Врвот Плус Големина G-string
Ново - 10 %

Половината Тренер Секси Корсети Чипка Boned Overbust Корсет Bustier Врвот Половината Cincher Облека Bodyshaper Врвот Плус Големина

Залиха
DEN 527.52
DEN 475.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
805corset
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
zhuofei
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% полиестер 10% spandex
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL

Поврзани производи