најновите класичен модел почетниот прозорец вратата на мебел и декорација ѕид налепници продавница продавница за детска соба Божиќ прозорец оркестарот налепница
Ново - 44 %

најновите класичен модел почетниот прозорец вратата на мебел и декорација ѕид налепници продавница продавница за детска соба

Залиха
DEN 162.72
DEN 91.00
Износот:


Ефект Слики / Производ Слики / Детали За Производот
Производ Големина /Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината

Декларираните карактеристики

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
H08522
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Шема:
Цвет Стил

Поврзани производи