HENGJIA 10PCS Нуркање Minnow Риболов Мами 8g 90mm Isca Вештачки Мамки со #6 Пердув Куки Риболов Намамат Поставите Риболовни средства
Ново - 19 %

HENGJIA 10PCS Нуркање Minnow Риболов Мами 8g 90mm Isca Вештачки Мамки со 6 Пердув Куки Риболов Намамат Поставите Риболовни

Залиха
DEN 504.00
DEN 408.00
Износот:


Сите слики се направени во вид.
Тежина : 8g
Должина : 9cm
Пакет : 1pcs од едноставна opp вреќа
Материјал : пластика
Бои : 10 Бои
Кука : #6 висока јаглероден челик Treble кука
Длабочина : 0.5-1.5 М

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
MI094
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Тежина:
8G
Должина:
9CM
кука:
6# Пердув Кука

Поврзани производи