Убава Геометриски Капка Уво Обетки Долго Dangle Нерѓосувачки Челик Студ Пирсинг Накит За Домот, Жените Женски Девојка Најдобар Подарок
Ново - 20 %

Убава Геометриски Капка Уво Обетки Долго Dangle Нерѓосувачки Челик Студ Пирсинг Накит За Домот, Жените Женски Девојка Најдобар

Залиха
DEN 191.52
DEN 153.00
Износот:


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Површина : Високо Полиран Боја : црна,злато,злато се зголеми Големината:1.2*6*35/14mm(1.2 mm =16g) Количина : 1 пар Состојба : 100% сосема нов,никогаш не носи
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Број На Модел На:
уво Студ
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
боја:
розово злато,злато,црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
пирсинг накит
Уво студ earring:
уво накит
earring пирсинг:
уво студ пирсинг
Обетки:
earings мода накит
жените обетки:
1 пар на earring
3 бои обетки:
нерѓосувачки челик обетки
накит обетки:
обетки за жените 2017
Големина:
1.2*6*35/14mm(1.2mm=16g)

Поврзани производи